poniedziałek, 4 maja 2015

Prostownica Remington Keratin Therapy

Witajcie kochane,chciałabym pokazać Wam moją nową prostownicę Remington Keratin Therapy
i podzielić się troszkę z Wami moją opinią na jej temat.
Dawno chciałam zainwestować w nową dobrą prostownicę.Szukałam jakiejś z firmy Remington
ponieważ wiele osób je poleca.Trafiłam na świetną prostownicę z serii Keratin Therapy,która posiada kreatynowe płytki.Kupiłam ją na stronie remington24.pl,cena standardowa na stronie Remingtona to 350 zł mi udało się trafić na promocję i zamówiłam ją za około 150-160zł.
Lepiej trafić nie mogłam.

Właściwości:
- do 57% większa ochrona przed zniszczeniem i łamaniem się włosów,
- technologia Keratin Protective = Powłoka Advanced Keratin Ceramic i ekskluzywny czujnik temperatury Heat Protection,
- czujnik temperatury Heat Protection z przyciskiem on/off i wskaźnikiem,
- wbudowany cyfrowy wyświetlacz z 5-stopniowa regulacja temperatury w przedziale 160 - 230°C - szybkie nagrzewanie w 15 sekund z sygnałem gotowości,
- dłuższa konstrukcja płytek 110mm,
- ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy,
- funkcja blokady ustawień temperatury zabezpieczająca przed jej przypadkowym przestawieniem - funkcja Turbo Boost - umożliwia szybkie osiągnięcie maksymalnej temperatury, 
- automatyczne wyłączanie po 60 minutach,
- blokada płytek dla łatwiejszego przechowywania,
- luksusowe etui odporne na wysokie temperatury,
- uniwersalne napięcie umożliwiające używanie na całym świecie,
- obrotowy przewód. 

Mikroskładniki odżywcze z kreatyną zawarte w ceramicznych płytkach ,pod wpływem ciepła wnikają we włosy,chroniąc je i odżywiając.Ekskluzywny czujnik temperatury osadzony w górnej płytce stale wykrywa poziom nawilżenia włosów i automatycznie dostosowuje do niego temperaturę chroniąc przed zniszczeniem.
Prostowanie nią włosów to teraz dla mnie sama przyjemność.Nie ważne czy wysuszę od razu włosy i je wyprostuje,czy położę się z mokrą głową i wyprostuję je rano.Prostownica radzi sobie świetnie.Włosy są idealnie proste i szybko się je prostuje.Dzięki kreatynowym płytkom są mega gładkie i miękkie.
Czy któraś z Was posiada tą prostownicę?Jakie macie zdanie na jej temat ?Podczas prostowania używam także mgiełki z Mariona dla zwiększenia ochrony moich włosów.


A włosy czeszę niezawodną szczotką Tangle Teezer.

4 komentarze:

 1. Ja mm naturalnie bardzo prote włosy, ale i tak uważam, że ta prostownica to dobrze wydane pieniądze :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam tą prostownice i sprawdza się idealnie. Choć po jakimś czasie używania, zaczęła mi trochę wyrywać włosy :/ teraz ostawiłam prostownicę ze względu na opłakany stan włosów, prostuję tylko na weekend. w tygodniu tylko mycie, odżywianie i związywanie w koka :) zostaję na dłużej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie nie sprawdza się podczas robienia loków bo wtedy mi włosy wyrywa :( ale przy prostowaniu nie zauważyłam problemu :)

   Usuń